Tidslinje
Kunngjøring
03.09.2026
Tilbudsbefaring
03.09.2026
Frist for å stille spørsmål
03.09.2026
Tilbudsfrist
03.09.2026
Tildeling
03.09.2026
Kontraktsignering
11 dager etter tildeling
Vedståelsesfrist
03.09.2026
Endringer
03.09.2026
03.09.2026
Tilleggsinformasjon
03.09.2026
03.09.2026
03.09.2026
03.09.2026
03.09.2026
03.09.2026
03.09.2026
Om anskaffelsen
Bygg 160 Hydroparken Notodden Fasaderenovering og innvendig ombygging
Konkurranse
Anskaffelsesforskriften
Åpen tilbudskonkurranse
Bygg og anlegg
Utførelsessted: NO094 - Telemark
Norsk
Oppdragsgiver vil ikke gjennomføre dialog.
- Rammeavtale
Denne anskaffelsen omfatter ikke en rammeavtale.
kr 8 000 000
Hoved-CPV
- 45000000
- Construction work
- Innovasjon
Denne anskaffelsen åpner ikke for innovasjon.
Kontraktsdetaljer
- Ønsker du å legge til opsjoner?
Denne anskaffelsen inneholder ikke opsjoner.
Denne anskaffelsen åpner ikke for å inngå gjentakende kontrakter uten konkurranse.
Denne anskaffelsen er ikke finansiert med EU-midler.
Tilbudene i denne anskaffelsen skal ikke presenteres i form av elektroniske kataloger eller inkludere en elektronisk katalog.
Kontrakten har en varighet på 10 måneder.
Tildelingskriterier
- Oppsett
- Prosent
- Type tildelingskriterium
- Pris
- Prosent
- 60%
- Tittel
- Dokumentasjonskrav
- Type tildelingskriterium
- Kvalitet
- Prosent
- 40%
- Tittel
- Dokumentasjonskrav
- Er det stilt klima- og miljøkrav i kravspesifikasjonen?
- Ja
- Begrunnelse for bruk av unntak
Anskaffelsesdokumenter
17 Vedlegg lastet opp
Navn
Opplastet
Verktøy
NEL Hydrogen Bygg 160 Tilbudsdokumenter.zip
03.09.2026
NEL Bilder utvendig.zip
03.09.2026
NEL Hydrogen byg 160 tilbudstegninger.zip
03.09.2026
NEL Bilder Innvendig.zip
03.09.2026
11-05-2026 NEL Hydroparken - Tilbudsbefaring - Referat.pdf
03.09.2026
A20-101 Plan 2 Oversikt.pdf
03.09.2026
AR20-101 Riveplaner 1. 2. og 3. etasje.pdf
03.09.2026
A20-102 Planløsning 1. 2. og 3. etasje.pdf
03.09.2026
2026-098 Brannkonsept Rev 0.pdf
03.09.2026
2026-098 Branntegninger.pdf
03.09.2026
Vedlegg - Prisskjema grunning Blokk J (Weber KC).xlsx
03.09.2026
26017 Hydroparken 160 NEL kontor_IARK.ifc
03.09.2026
Svardokument leverandørens tilbud (Bilag 1) - Bygg 160_6.xlsx
03.09.2026
Svardokument leverandørens tilbud (Bilag 1) - Bygg 160_7.xlsx
03.09.2026
Bilag 6 - Prisskjema (revidert).xlsx
03.09.2026
A20-101 Plan 2 Oversikt.dwg
03.09.2026
A20-102 Planløsning 1. 2. og 3. etasje.dwg
03.09.2026
Om oppdragsgiver
- Offisielt navn
- Vannfronten Eiendom AS
- Organisasjonsnummer
- 983887325
- E-post
- postmottak@notodden.kommune.no
- Telefon
- +47 35015000
- Land
- NOR
- NUTS-kode
- NO094 - Telemark
- Postadresse
- Hydroparken bygg 90, Heddalsvegen 11
- Postnummer
- 3674
- Poststed
- Notodden
- Nettside
- https://www.notodden.kommune.no/artikkel/VANNFRONTEN-EIENDOM-AS
- Kontaktperson
- Tor Møller Frantzen
- Tingrett
- Øvre Telemark tingrett
- Type oppdragsgiver
- Offentlig virksomhet
- Hovedaktivitet
- Næringsøkonomiske formål