Tidslinje
Kunngjøring
01.09.2026
Frist for å stille spørsmål
01.09.2026
Tilbudsfrist
01.09.2026
Tildeling
01.09.2026
Kontraktsignering
0 dager etter tildeling
Vedståelsesfrist
01.09.2026
Endringer
01.09.2026
01.09.2026
Tilleggsinformasjon
01.09.2026
01.09.2026
01.09.2026
Om anskaffelsen
Utførande teneste for Hovudvassleidning Krakk – Knapphus
Konkurranse
Forsyningsforskriften
Anskaffelse under EØS-terskelverdi
Bygg og anlegg
Utførelsessted: NO0A1 - Rogaland
Norsk (Nynorsk), Norsk
Oppdragsgiver vil ikke gjennomføre dialog.
- Rammeavtale
Denne anskaffelsen omfatter ikke en rammeavtale.
Hoved-CPV
- 45230000
- Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork
Ekstra CPV-koder
- 45000000
- Construction work
- Innovasjon
Denne anskaffelsen åpner ikke for innovasjon.
Kontraktsdetaljer
- Ønsker du å legge til opsjoner?
Denne anskaffelsen inneholder ikke opsjoner.
Kontrakten har en varighet på 6 måneder.
Konkurransedetaljer
Kvalifikasjonskrav
- Type kvalifikasjonskrav
- Registrering i relevant fagregister
Firmaattest
- Kvalifikasjonskrav
- Dokumentasjonskrav
- Type kvalifikasjonskrav
- Andre økonomiske eller finansielle krav
Økonomisk kapasitet
- Kvalifikasjonskrav
- Dokumentasjonskrav
- Type kvalifikasjonskrav
- Tiltak for kvalitetssikring
Kvalitetssikringssystem
- Kvalifikasjonskrav
- Dokumentasjonskrav
- Type kvalifikasjonskrav
- Referanser på angitte tjenester
Erfaring fra tilsvarende oppdrag
- Kvalifikasjonskrav
- Dokumentasjonskrav
- Type kvalifikasjonskrav
- Tiltak for kvalitetssikring
Tiltaksklasse
- Kvalifikasjonskrav
- Dokumentasjonskrav
- Type kvalifikasjonskrav
- Andre økonomiske eller finansielle krav
Skatteattaest
- Kvalifikasjonskrav
- Dokumentasjonskrav
Kontrakt
Tildelingskriterier
- Oppsett
- Prosent
- Type tildelingskriterium
- Pris
- Prosent
- 100%
- Tittel
- Dokumentasjonskrav
- Er det stilt klima- og miljøkrav i kravspesifikasjonen?
- Nei
- Begrunnelse for bruk av unntak
Anskaffelsesdokumenter
19 Vedlegg lastet opp
Navn
Opplastet
Verktøy
GH29.pdf
01.09.2026
GH30.pdf
01.09.2026
GH40.pdf
01.09.2026
Notat til marksikringsplan - Hovudvassleidning Solheim-Knapphus.pdf
01.09.2026
Tegningsliste Ny hovedledning Solheim-Knapphus etappe 2.pdf
01.09.2026
Kartleggingsrapport Røyrtjørna.pdf
01.09.2026
A247313-RIG-NOT.pdf
01.09.2026
GH01.pdf
01.09.2026
Vedlegg 1 - Administrative føresegner.pdf
01.09.2026
Vedl. 5 Tillatelse - tiltak i vassdrag - Vindafjord 119_32, 119_14, 119_18, 119_49 - Røyrtjørna - Sørhus.pdf
01.09.2026
DEL_I__Vedlegg_3_HMS_erklaering (4).pdf
01.09.2026
DEL_I__Vedlegg_2__Lonns-_og_arbeidsvilkar (4).pdf
01.09.2026
Vedl. 1 Deleliste vannkummer Solheim - Knapphus etappe 2.xlsx
01.09.2026
Møtereferat frå felt - Synfaring Krakk- Knapphus_02.06.2026.pdf
01.09.2026
SHA-plan med risikovurdering A247313 Hovedvannledning Solheim - Knapphus etappe 2.pdf
01.09.2026
SHA restrisiko rapport Solheim - Knapphus.pdf
01.09.2026
ISY Beskrivelse - Solheim-Knapphus etappe 2 - 2026-06-09.pdf
01.09.2026
Solheim-Knapphus etappe 2_2026-06-09.gab
01.09.2026
Solheim-Knapphus etappe 2_2026-06-10.xml
01.09.2026
Om oppdragsgiver
- Offisielt navn
- Vindafjord Kommune
- Organisasjonsnummer
- 988893226
- E-post
- postmottak@vindafjord.kommune.no
- Telefon
- +47 53656565
- Land
- NOR
- NUTS-kode
- NO0A1 - Rogaland
- Postadresse
- Rådhusplassen 1
- Postnummer
- 5580
- Poststed
- Vindafjord
- Nettside
- https://www.vindafjord.kommune.no/
- Kontaktperson
- Beate Tandrevold
- Tingrett
- Haugaland og Sunnhordland tingrett
- Type oppdragsgiver
- Kommunale myndigheter
- Hovedaktivitet
- Offentlige tjenester