Tidslinje
Kunngjøring
04.09.2026
Tilbudsbefaring
04.09.2026
Frist for å stille spørsmål
04.09.2026
Tilbudsfrist
04.09.2026
Tildeling
04.09.2026
Kontraktsignering
10 dager etter tildeling
Vedståelsesfrist
04.09.2026
Om anskaffelsen
Totalentreprise, ombygging og rehabilitering av Fløterveien 1
Konkurranse
Anskaffelsesforskriften
Åpen tilbudskonkurranse
Bygg og anlegg
Utførelsessted: NO085 - Buskerud
Norsk, Engelsk
Oppdragsgiver vil ikke gjennomføre dialog.
- Rammeavtale
Denne anskaffelsen omfatter ikke en rammeavtale.
kr 30 000 000
Hoved-CPV
- 45000000
- Construction work
- Innovasjon
Denne anskaffelsen åpner ikke for innovasjon.
Kontraktsdetaljer
- Ønsker du å legge til opsjoner?
Denne anskaffelsen inkluderer opsjoner.
- Type opsjon
Annen
- Tittel
Varmepumpe
- Beskrivelse
Denne anskaffelsen har for å inngå gjentakende kontrakter uten konkurranse.
Denne anskaffelsen er ikke finansiert med EU-midler.
Tilbudene i denne anskaffelsen skal ikke presenteres i form av elektroniske kataloger eller inkludere en elektronisk katalog.
04.09.2026
Tildelingskriterier
- Oppsett
- Prosent
- Type tildelingskriterium
- Pris
- Prosent
- 50%
- Tittel
- Dokumentasjonskrav
- Type tildelingskriterium
- Kvalitet
- Prosent
- 25%
- Tittel
- Dokumentasjonskrav
- Type tildelingskriterium
- Kvalitet
- Prosent
- 25%
- Tittel
- Dokumentasjonskrav
- Er det stilt klima- og miljøkrav i kravspesifikasjonen?
- Ja
- Begrunnelse for bruk av unntak
Anskaffelsesdokumenter
24 Vedlegg lastet opp
Navn
Opplastet
Verktøy
Vedlegg 1.7 - Rapport radontiltak.pdf
04.09.2026
Vedlegg 1.9 Organisasjonskart.docx
04.09.2026
Vedlegg 1.1 - FUNKSJONSBESKRIVELSE.pdf
04.09.2026
Vedlegg 1.8 - SHA-plan.pdf
04.09.2026
Vedlegg 1.10 - KKE Kravspesifikasjon.pdf
04.09.2026
Vedlegg 1.4 - Akustikkrapport.pdf
04.09.2026
Vedlegg 1.10 B - Anbefaling infrastruktur velferdsteknologi.docx
04.09.2026
Vedlegg 1.10 C - Skjema for søknad om avvik.docx
04.09.2026
Vedlegg 1.10 A - Anbefaling infrastruktur IKT.docx
04.09.2026
Vedlegg 3.2 - Generelle kontraktsbestemmelser.docx
04.09.2026
Vedlegg 3.1 Kontraktsformular for totalentreprise.docx
04.09.2026
Vedlegg 2 - Tilbudsskjema.docx
04.09.2026
Vedlegg 1.5 - Brannrapport.pdf
04.09.2026
Vedlegg 3.3 A Statusrapportering.doc
04.09.2026
Vedlegg 3.3 B - Varsel om endring.doc
04.09.2026
Vedlegg 3.3 C Endringsordre.doc
04.09.2026
Vedlegg 1.2 - Byggtegninger.pdf
04.09.2026
Vedlegg 1.6 - Miljørapport.pdf
04.09.2026
Konkuransegrunnlag.pdf
04.09.2026
Vedlegg 1.3 - VVS-tegninger.pdf
04.09.2026
Vedlegg 4 - IFC modell.ifc
04.09.2026
Vedlegg 5 - Farge og materialkonsept.pdf
04.09.2026
KKE - Fløterveien 1 - Tilbudsbefaring 21.05.2026[94].pdf
04.09.2026
Rapport fra miljøkartlegging_Numedalsveien 108.pdf
04.09.2026
Om oppdragsgiver
- Offisielt navn
- Kongsberg Kommunale Eiendom KF
- Organisasjonsnummer
- 954597482
- E-post
- sven.arild.lia@kongsberg.kommune.no
- Telefon
- +47 48166181
- Land
- NOR
- NUTS-kode
- NO085 - Buskerud
- Postadresse
- Numedalsveien 114
- Postnummer
- 3617
- Poststed
- Kongsberg
- Nettside
- https://kkekf.no/
- Kontaktperson
- Hjalmar Storrvik
- Tingrett
- tingrett
- Type oppdragsgiver
- Offentligrettslig organ
- Hovedaktivitet
- Offentlige tjenester